Kalnik Trail 2020

Kalnik Trail 2020 - Pobjednik Dinko Solić

Oznake :

Kategorija : Novosti , Rezultati

U subotu, 10.10.2020. je u vrlo dobroj organizaciji Udruge kineziologa Križevci održan 2. Kalnik Trail 2020. Ovaj trail je već u svojem prvom izdanju prošle godine pobudio zaista velik interes, a očito da ovogodišnje prebacivanje iz proljetnog termina u ovaj jesenski (zbog COVIDa) nije ni najmanje utjecalo na broj natjecatelja. I ove godine veliki broj prijavljenih, a u konačnici i skoro 700 natjecatelja koji su završili utrku, dokaz su da mnogi ljubitelji traila vole doći u Križevce i da uživaju trčati po kalničkim bregima.

Štefica Bubnjarić 2. na 6,3 km

Kao i na većini trailova, tako se i na ovom moglo nastupiti na više različitih dionica – utrka i to na: 6,3 km, 16,7 km i 31,8 km. Što se tiče naših članova i mi smo u sve tri kategorije imali svoje uspješne predstavnike. U najkraćoj utrci dana na 6,3 km u generalnom poretku kod žena naša Štefica Bubnjarić osvojila je odlično 2. mjesto u vremenu 37:46. Brža od naše Štefice bila je samo Vanja Rupčić (AK Koprivnica) u vremenu 37:26. Bravo i čestitka za našu Šteficu i Vanju. A u muškoj konkurenciji svakako je za pohvaliti i vrlo dobro 5. mjesto “novopečenog” trkača Tomislava Štrigu iz Lacijeve škole trčanja koji je svoju prvu trail utrku završio u vremenu 35:42. Nikola Bakšaj osvojio je 26. mjesto u vremenu 42:00.

Dinko Solić pobjednik na 16,7 km

Utrku na 16,7 km uspješno je završilo 245 natjecatelja, a najbolji od svih bio je naš Dinko Solić kojemu je ovo treća pobjeda u zadnja tri traila. Dinko je pobijedio u vremenu 1:26:51. Čestitka Dinku na pobjedi! Na 2. mjesto plasirao se Jurica Škrlec (AK Zabok) u vremenu 1:27:15 dok se Tomislav Lepan (AK Sljeme) morao zadovoljiti 3. mjestom – 1:29:58. U ženskoj konkurenciji pobijedila je Kristina Marjanović (AK Sljeme) u vremenu 1:43:08. Naša Alenka Horvat osvojila je vrlo dobro 4. mjesto istrčavši ovu dionicu za 1:47:50. Bravo i za našu Alenku! Od ostalih naših u ovoj utrci su još nastupili: