AK Varaždin na Popišanac Trailu i Učka Trailu

Dinko Solić 1., a Ana Sajko 2. na 4. izdanju Popišanac Traila

U subotu 07.09.2019. u Podravskoj Slatini je u organizaciji Udruge MOTIV održano 4. izdanje Popišanac traila. Trkači su mogli nastupiti u jednoj od tri kategorije:

• MALI POPIŠANAC 12 km
  • VELIKI POPIŠANAC 25 km
  • CANI CROSS 7km

Za nastup na ovom trailu odlučio se i dio članova AK Varaždin koji su ostvarili odlične rezultate. Tako je na dugoj utrci nastupio i ne samo nastupio nego sve “popišao” i pobijedio naš Dinko Solić u vremenu 2:08:45 dok je Ana Sajko također otrčala odličnu utrku i osvojila 2. mjesto u vremenu 2:55:52. Bolja od naše Ane bila je samo reprezentativka Hrvatske u planinskom trčanju Maja Urban (2:41:00). Bravo i velike čestitke za Dinka i Anu!

U kratkoj utrci na 12 km Vesna Crnčić bila je 9. (1:18:22) dok je Željko Miklaužić bio 35. s istim rezultatom kao i Vesna. Čestitka i za Vesnu i Željka!

Učka Trail 2019

Vladimir Slunjski 4. na Učka Trailu 2019

Odlične rezultate članova AK Varaždin ovog vikenda upotpunio je naš Vladek Slunjski koji je na vrlo jakom međunarodnom Učka trailu 2019 u utrci na 31 km osvojio odlično 4. mjesto u generalnom poretku. Također bravo i čestitke za našeg Vladeka!