10. cross utrka Lančić – Knapić

utrka Lančić - Knapić

Kategorija : Novosti , Rezultati

U nedjelju 09.06.2019. u organizaciji “DŠR Lančić-Knapić” u Knapiću je održana „10. cross utrka Lančić – Knapić“. Na glavnoj cross utrci (5 km), u konkurenciji 59 trkača (42 muških, 17 ženskih) nastupilo je i više članova našeg kluba koji su ostvarili zaista vrijedne rezultate. U muškoj konkurenciji uvjerljivo je pobijedio naš sve bolji i bolji Andrej Hladnik koji je ujedno postavio i novi rekord staze koji sada iznosi 19:19. Drugo mjesto osvojio je Saša Horvat iz AK Međimurje (20:47), a na 3. mjestu im se na pobjedničkom postolju priključio naš Dinko Solić (21:43). Bravo za naše dečke na postolju.

U ženskoj konkurenciji pobijedila je naša članica Mirjana Zidarić (26:27) ispred Bojane Radovan – ind. (27:39) dok je treće mjesto osvojila također naša Anica Lacković (29:23). Bravo i za naše puce na pobjedničkom postolju!

32. Filip Njegovec – 29:56

Također čestitka za sve njih jer zaista nije bilo lako trčati ovu kratku, ali zahtjevnu stazu po ovoj iznimnoj vrućini. Bravo za sve!