32. Polumaraton Ivan Starek

Kategorija : Novosti , Rezultati

Matija Zadravec 3. na Stareku

U nedjelju, 11.11.2018. u Zagrebu je na Jarunu održan 32. Polumaraton Ivan Starek. Po prekrasnom i sunčanom vremenu (uz južni vjetar koji je ipak malo ometao trkače) na popularnom “Stareku” ukupno je nastupilo oko 700 trkača. Osim u glavnoj utrci na 21 km trčati se moglo i na 5 i 10 km. Dio članova našeg kluba nastupio je u glavnoj utrci na 21 km dok su se neki okušali i na kraćoj utrci od 10 km.

U utrci na 21 km pobijedio je Ivan Dračar – AK Kvarner (1:13:26) ispred Ivana Maletića – AK Žumberak (1:16:31) dok je naš Matija Zadravec odličnom utrkom iznenadio mnoge i osvojio odlično 3. mjesto u generalnom plasmanu istrčavši polumaraton u vremenu 1:17:40. Čestitka i bravo za našeg Matiju! Osim Matije u glavnoj utrci na 21 km nastupilo je još četvero naših predstavnika koji su ostvarili ove rezultate. Tako je Melko Cglar istrčao svoj prvi polumaraton u vremenu 1:40:28 i osvojio 86 mjesto (M35 – 18) dok su ostali ostvarili sljedeće:

• 44. Daša Žnidarić – 2:06:20 (ŽS – 20)
  • 219. Branko Muha – 2:05:28 (M60 – 6)
  • 273. Zdravko Hanžek – 2:17:08 (M60 – 8)

Čestitke svima, a pogotovo Melku na prvom istrčanom polumaratonu te Branku na prvom nastupu za naš klub!

Odlični rezultati i na 10 km

U konkurenciji žena, naša nova članica Ivana Sirovec otrčala je odličnu utrku u vremenu 52:41 i osvojila 13. mjesto u ukupnom plasmanu dok je također nova članica Marina Baća osvojila 56 mjesto otrčavši 1:00:22. Kod muškaraca Nikola Bakšaj je otrčao 52:43 te se plasirao na 62 mjesto.

I na samom kraju još jednom velika čestitka svima na otrčanom, a pogotovo Matiji na pobjedničkom postolju!

Rezultati32. Polumaraton Ivan Starek    Galerija 132. Polumaraton Ivan Starek    Galerija 232. Polumaraton Ivan Starek    Galerija 332. Polumaraton Ivan Starek