2. Godišnja skupština AK Varaždin

2. Godišnja skupština AK Varaždin

2. Godišnja skupština AK Varaždin

2. Godišnja skupština AK Varaždin

U petak, 22.12.2017. godine u prostorijama ZŠUG Varaždin (dvorana Graberje), održali smo sad već i 2. redovnu skupštinu kluba. Nakon redovne “godišnje klupske fešte” (Crnković – 08.12.2017.) na red je došla i redovna godišnja skupština kluba. Hvala svima koji su se odazvali, a uz prigodan domjenak odradili smo i taj službeni dio. I ovu godinu “pretrčali” smo očito jako brzo, a kao potvrda svega su ostvareni odlični rezultati kroz godinu te mnoge pobjede (rezultatske i vlastite). Od svih utrka na kojima smo nastupili kroz godinu svakako posebno treba još jednom istaknuti 2. mjesto naše ženske ekipe na ekipnom prvenstvu Hrvatske u planinskom trčanju (Valentina Belović, Mateja Kaniški, Marina Bulić, Alenka Horvat, Andreja Hoblaj – Bogomolec) te najvredniji rezultat od osnutka našeg kluba – osvajanje titule EKIPNIH PRVAKA HRVATSKE U MARATONU (Igor Goričanec, Tihomir Cenko, Marijan Huzjak, Srećko Vrček, Vladimir Slunjski, Dinko Solić). Čestitke svima još jednom te se iskreno nadam da ćemo i ove godine ponoviti “barem” ovakve rezultate. Kroz osvrt na sve ostvareno u ovoj ovoj godini, dogovorili smo se o planu i željama za iduću godinu. Na samom kraju “službenog dijela” proglasili smo najbolje članove kluba i podijelili zaslužena priznanja.

Mateja Kaniški i Igor Goričanec – atletičari godine AK Varaždin

2. Godišnja skupština AK Varaždin

Tako je i za ovu godinu najbolji član AK Varaždin opet Igor Goričanec dok je u ženskoj konkurenciji ove godine “iskočila” Mateja Kaniški. Oni su se ove godine još više istaknuli svojim rezultatima i otrčanim osobnim rekordima te time pridonjeli još večoj promociji našeg mladog kluba. U promociji kluba i također ostvarenim rezultatima istaknuli su se i mnogi drugi naši članovi te da nekome ne bi bilo krivo još jednom VELIKO HVALA SVIMA. I na kraju još jednom VELIKO hvala firmi Konto d.o.o. koja nas vjerno prati i pomaže u svemu. Hvala Jerry i Kuzmi jer bez njih bi ipak bilo “malo” teže. Hvala i svima koji su na bilo koji način pomogli u radu našeg kluba kroz godinu te se iskreno nadam da će nas i dalje pratiti i podržavati, a mi ćemo se potruditi i pokušati ostvariti još bolje rezultate.

Generated by Facebook Photo Fetcher 2


Pročitaj više

Kontakiraj nas Fejsu

Messenger kod za brzu i jednostavnu komanikaciju

Skeniraj ovaj kod u Messenger aplikaciji i odmah stupaš u kontakt s nama. Brzo i jednostavno