31. Polumaraton Ivan Starek

Ivan Starek

Kategorija : Novosti , Rezultati

Odličan Dinko Solić i Ana Sajko

U nedjelju, 12.11.2017. g. u Zagrebu je u organizaciji AK Maksimir održan tradicionalni polumaraton “Ivan Starek”. Utrka polumaratona ujedno je bila i pojedinačno PH, a osim polumaratona moglo se trčati na 10 km i 5 km. Ukupno je u svim utrkama nastupilo nešto više od 500 natjecatelja. Naslov prvaka Hrvatske u polumaratonu u muškoj konkurenciji osvojio je Danijel Fak u vremenu 1:10:51, drugi je bio Petar Bratulić sa 1:11:00, a treći Ivan Dračar sa 1:11:17. Naslov prvakinje Hrvatske u polumaratonu osvojila je Matea Parlov u vremenu 1:16:12, ispred Bojane Bjeljac sa 1:16:46 i Matee Matošević Hačić sa 1:18:28. U utrci polumaratona nastupio je i naš Dinko Solić koji je u solidnoj utrci za kraj sezone s rezultatom 1:25:40 osvojio 19. mjesto za PH. U istoj utrci nastupila je i naša nova članica Ana Sajko koja je u svojem pvom polumaratonu istrčala odlično vrijeme 1:54:26. Svaka čast i čestitke Ani i Dinku na ostvarenim rezultatima. A u utrci na 10 km također smo imali svoje predstavnike koji su u svojem “premijernom” izdanju otrčali odličnu utrku. Tako je Vesna Crnčić otrčala svoju prvu službenu utrku na 10 km u vremenu 55:02 dok je Željko Miklaužić otrčao 54:59. Čestitke i njima na odličnoj utrci. Sada slijedi malo odmora od utrka pa nastavak treninga za još bolje rezultate i utrke.