1. utrka općine Mala Subotica

1. utrka općine Mala Subotica

1. utrka općine Mala Subotica

1. utrka općine Mala Subotica

Odličan nastup naših članova

U subotu, 01.07.2017. vrijedni organizatori iz općine Mala Subotica uz pomoć članova AK Međimurje organizirali su 1. utrku općine mala Subotica. Trčalo se na dvije različite dionice i to: glavna utrka na 7,3 km te utrka građana na 3,4 km. U glavnoj utrci nastupilo je točno 100 natjecatelja dok je u utrci građana nastupilo 57 natjecatelja. Od naših članova većina je nastupila na duljoj dionici dok se jedino naša “fotografkinja” Jerry “okušala” u kraćoj utrci na 3,4 km. U zaista solidnoj muškoj konkurenciji pobijedio je naš najbolji trkač, Igor Goričanec ispred svojeg klupskog kolege Tihomira Cenka dok se na 3. mjesto plasirao Đuro Komlenović. Dobru utrku otrčao je i Dinko Solić osvojivši 6. mjesto u ukupnom plasmanu. U ženskoj konkurenciji naša Mateja Kaniški odličnom utrkom osvojila je 2. mjesto iza pobjednice Danijele Krobot, a ispred Ane Pavčec Kregar na 3. mjestu. Čestitke svim članovima koji su nstupili!

1. utrka općine Mala Subotica

Rezultati1. utrka općine Mala Subotica    Galerija1. utrka općine Mala Subotica

Pročitaj više

Kontakiraj nas Fejsu

Messenger kod za brzu i jednostavnu komanikaciju

Skeniraj ovaj kod u Messenger aplikaciji i odmah stupaš u kontakt s nama. Brzo i jednostavno