Ekipno PH u krosu

Ekipno PH u krosu - Čakovec

Ekipno PH u krosu

Kategorija : Novosti , Rezultati

Čakovec, 11.03.2017.

U Čakovcu je danas u odličnoj organizaciji AK Međimurje održano ekipno PH u krosu. U 12 različitih kategorija ukupno je nastupilo oko 500 natjecatelja iz cijele Hrvatske. Dobro vrijeme i odlična kružna staza oko starog grada omogućili su zaista prekrasan užitak trčanja u samom centru grada. Ukupno je nastupilo 25 klubova te naš klub “izvan konkurencije” s obzirom da je “moja malenkost” nakon toliko godina u trčanju napravila kardinalnu početničku pogrešku oko ovjere natjecateljskih knjižica. Ova pogreška je u međuvremenu već riješena tako da više nećemo ove godine nastupati “izvan konkurencije”. Naravno da se moram ispričati svima koji su danas nastupili “izvan konkurencije” i svejedno hrabro branili boje našeg kluba. Što se tiče naših natjecatelja, nastupili smo u tri kategorije i to: seniorke na 4 km – Valentina Belović, Marina Bulić, Mateja Kaniški, Mirjana Zidarić, Alenka Horvat i Jasna Gabrić-Žibreg te seniori na 4 km – Marcel Labaš, Dinko Solić i Krešimir Horvat. U najduljoj i najtežoj dionici na 12 km također su nastupili: Tihomir Cenko, Igor Goričanec i Zvonko Artić.

ekipno PH u krosuekipno PH u krosu

 

 

 

 

 

Valentina Belović 3. na 4 km (izvan konkurencije)

Bez obzira na utrku van konkurencije svakako je za istaknuti i pohvaliti odličnu utrku naše Valentine koja je u utrci na 4 km ušla u cilj kao treća. Odlične su bile i naše “mlade snage” Marina Bulić (13. mjesto) te Mateja Kaniški odmah do nje na 14. mjestu. Standardno dobre su bile i Mirjana Zidarić, Alenka Horvat i Jasna Gabrić-Žibreg. Kao ekipa u ovoj utrci smo bili i najbliže medalji jer sa ovim plasmanom u “konkurenciji” bi osvojili 4 mjesto. Dečki su također otčali hrabro u granicama svojih mogućnosti. Moram napomenuti da je ovo ujedno bio i jako dobar trening za predstojeće momčadsko PH u polumaratonu koje nas čeka za dva tjedna u Velikoj Gorici. Još jednom čestitke svima, a rezultati i slike u nastavku.

Pročitaj više

Pretraži stranicu:

Kontakiraj nas Fejsu

Messenger kod za brzu i jednostavnu komanikaciju

Skeniraj ovaj kod u Messenger aplikaciji i odmah stupaš u kontakt s nama. Brzo i jednostavno