3. Crazy Hill Trail 2017

3. Crazy Hill Ludbreg

3. Crazy Hill Trail 2017

Valentina Belović pobjednica na 33 km, a Alenki Horvat i Mateji Kaniški 2. i 3. mjesto na 16 km

3. Crazy Hill Trail Ludbreg 2017

Danas, 25.02.2017. u Ludbregu je održan 3. Crazy Hill Trail 2017. Možda je jučerašnja kiša nekima poremetila planove, ali danas se na startu okupila zaista jedna impozantna brojka od 300-njak trkača i zaista se mora priznati da Crazy Hill prerasta u jednu od naših najozbiljnijih trail utrka. Osim duge utrke na 33 km za one najspremnije  ujedno je održana i kraća utrka na 16 km. Na dužoj dionici nastupilo je stotinjak trkača dok se na kraćoj dionici okupilo oko 200. Ukupni pobjednik na 33 km je Marjan Zupančić (COMET/Craft) ispred Matije Grabrovečki (AK Rudolf Perešin) te trećeplasiranog Aleksandra Balažinec (AK Maksimir) dok je kod žena pobijedila naša Valentina Belović ispred Viktorije Modrijan (LovingLifeandNature Team Velenje) te trećeplasirane Irene Smojver (Traildog Harley). Na kratkoj utrci od 16 km pobijedio je Damir Balaško (AK Rudolf Perešin) ispred Antonia Kleković (IND) te trećeplasiranog Hrvoja Barić (IND) dok je u ženskoj konkurenciji pobijedila Gabrijela Šalković (RaN 047) ispred naših članica Alenke Horvat i Mateje Kaniški. Što se tiče naših članova, nastupilo ih je 15-ak (Valentina Belović, Alenka Horvat, Dalibor Horvat, Mateja Kaniški, Marina Obelić, Zlata Agić, Sonja Kreč, Dina Androić, Vladimir Kirchbaum, Zvonko Artić, Dinko Solić, Tihomir Cenko, Dejan Posavec, Marko Topolnjak, Damir Kuzminski, Mato Meštrić, Ivica Slunjski te naša “službena fotografkinja” Jerry koja je također odradila “svoj dio”). Najvredniji rezultat ostvarila je svakako naša najbolja trkačica Valentina Belović koja je pobijedila na ovoj zaista zahtjevnoj i teškoj stazi od 33 km dok su odličan nastup ostvarile također i naše članice Alenka Horvat koja je u ukupnom plasmanu na 16 km osvojila 2. mjesto te mlada Mateja Kaniški koja je u istoj utrci osvojila 3 mjesto. Čestitke njima, a naravno i svim ostalim našim članovima i članicama koji su se danas okušali na ovoj teškoj i blatnjavoj stazi. Također i čestitke organizatoru na odličnoj organizaciji. Službeni rezultati, a i poredak naših uskoro.

Galerija slika3. Crazy Hill Trail 2017   Galerija slika by Željko Oreški3. Crazy Hill Trail 2017 Rezultati – 33 km3. Crazy Hill Trail 2017    Rezultati – 16 km3. Crazy Hill Trail 2017
Pročitaj više

Pretraži stranicu:

Kontakiraj nas Fejsu

Messenger kod za brzu i jednostavnu komanikaciju

Skeniraj ovaj kod u Messenger aplikaciji i odmah stupaš u kontakt s nama. Brzo i jednostavno