2. Kotoripska 15-ica

Kategorija : Novosti , Rezultati

Uvjerljiva pobjeda Igora Goričanca

U organizaciji TK Kotoribski begači u nedjelju 04.09.2016. g. u Kotoribi je održana 2. Kotoripska 15-ica. Po sparnom i zaista nezahvalnom vremenu za trčanje okupilo se 60-ak trkača. Moglo se trčati na dvije različite dionice – utrka građana na 3 km i glavna utrka u dužini od 15 km. Od članova našeg kluba u utrci na 15 km nastupili su: Alenka Horvat, Andrea Hoblaj, Igor Goričanec i Tihomir Cenko te pridruženi članovi Marta i Dalibor Horvat te Zvonko Cenko. Igor Goričanec je još jednom dokazao da je za sada “neprikosnoveni” vladar dugoprugaških utrka na ovom području te uvjerljivo pobijedio s velikom prednošću. Na drugo i treće mjesto plasirali su se prijatelji s posla Tihomir Cenko i Matija Zadravec koji su praktično u istom vremenu utrčali u cilj. Naše “puce” su također bile odlične te su u ukupnom plasmanu kod žena osvojile 2. i 4. mjesto. Andrea je “uhvatila” postolje osvojivši 2. mjesto, dok je Alenka (dama sa šeširom) bila ukupno 4. i osvojila samo “drvenu” medalju – ali ne Lacijevu 🙂 Čestitke svima na odličnim rezultatima, a sad nastavljamo s treninzima jer nam uskoro slijedi jedna od najvažnijih utrka sezone – Varaždinski polumaraton – momčadsko PH . Rezultati i slike u nastavku.

Rezultati2. Kotoripska 15-ica    Galerija – 1. dio2. Kotoripska 15-ica     Galerija – 2. dio2. Kotoripska 15-ica