7. Županijski polumaraton Križevci – Kalnik

7. polumaraton Križevci - Kalnik

7. Županijski polumaraton Križevci – Kalnik

krizevci-kalnik-7-polumaraton_2

Članovi AK Varaždin nastupili na polumaratonu Križevci – Kalnik

Igor Goričanec 7., Alenka Horvat 9.

Dio ekipe AK Varaždin današnji praznik rada 1. svibnja “odradili” su nastupom na polumaratonu Križevci – Kalnik. U zaista jakoj međunarodnoj konkurenciji pobijedili su “mađarski Kenijci i Kenijke” – članovi Benedek Teama, dok im se u ženskoj konkurenciji na postolju pridružila naša “domaća” Jasmina Ilijaš – članica Marathon 95 koja je osvojila 3. mjesto. Od naših članova najbolje se plasirao Igor Goričanec koji je osvojio vrijedno 7. mjesto s rezultatom 1:12:12, dok je kod žena naša članica Alenka Horvat s rezultatom 1:35:22 zauzela 9. mjesto te time samo potvrđuje da polako ulazi i među “ozbiljnije trkačice”. Čestitke naravno i ostalim našim članovima koji su danas nastupili, a ostvarili su slijedeće rezultate:

14. Marijan Huzjak M40 4.
22. Dalibor Horvat M45 3.
30. Vladimir Slunjski M40 7.
39. Jasmin Nikšić MS 12.

 

krizevci-kalnik-7-polumaraton

Treba napomenuti da je ukupno nastupilo oko 120 trkačica i trkača. Još jednom čestitke svima, a sad nastavljamo s treninzima da takvih i još boljih uspjeha bude što više.

Rezultati:

 

Pročitaj više

Pretraži stranicu:

Kontakiraj nas Fejsu

Messenger kod za brzu i jednostavnu komanikaciju

Skeniraj ovaj kod u Messenger aplikaciji i odmah stupaš u kontakt s nama. Brzo i jednostavno