Alenki Horvat 2. mjesto na petom Dravskom ultra crossu

Alenka Horvat - Dravski ultra cross

5. Dravski ultra cross

Na Uskršnji ponedjeljak 28.03.2016. g održan je 5. Dravski ultra cross. Ukupno je nastupilo 95 natjecatelja, a od naših predstavnika samo četvero s obzirom da je drugi dio ekipe odrađivao trening Čevo – Grebengrad. U zaista solidnoj konkurenciji najvredniji rezultat od naših ostvarila je Alenka Horvat koja je u ukupnom plasmanu kod žena osvojila respektabilno 2. mjesto. iza pobjednice Mirele Turk (TK Marathon 95) 1:13:01, a ispred trećeplasirane Katarine Nestić (TK Međimurje) 1:19:22. Kod muških je pobijedio Matija Zadravec (Kotoripski begači) s novim rekordom staze od 58:23, ispred Marka Špoljara (AK Oroslavlje) 59:25 i Damira Balaška (AK Rudolf Perišin) 1:00:37. Od ostalih naših predstavnika Zvonko Artić je bio 6. u vremenu 1:04:50, Dalibor Horvat 10. – 1:05:59, dok je Vanja Canjuga osvojio 28. mjesto sa 1:12:41. Još jednom čestitke svima, a posebno Alenki na iznimnom uspjehu s željom za još boljim uspjesima.