24. Turopoljska utrka

turopoljska-trka

Marcel Labaš 14., Vladimir Slunjski 60.

Jučer, u nedjelju, 13.03.2016.g. održana je 24. po redu Turopoljska utrka. Po prohladnom i vjetrovitom vremenu na startu polumaratona okupila se solidna brojka od 220 natjecatelja. Već po tradiciji opet su pobijedili “dosadni” Mađari – Laslo Gregor i Tamas Nagy (Benedek team) u solidnom vremenu 1:07:00, dok je u ženskoj konkurenciji njihove sunarodnjakinje pobijedila i ugodno iznenadila naša “novopečena” olimpijka Marija Vrajić sa novim osobnim rekordom 1:18:10. U prvom ovogodišnjem polumaratonu okušao se i naš “dvojac” : Marcel Labaš i Vladimir Slunjski. Otrčali su solidne rezultate, tako da je Marcel sa 1:20:05 osvojio 14. mjesto u ukupnom plasmanu, a Vladek sa 1:33:02 (bio je blizu osobnog rekorda) osvojio 60. mjesto u ukupnom plasmanu. Čestitke dečkima na otrčanom, a sad nastavljamo dalje s treninzima da i te rekorde “porušimo”.